Jazykové kurzy pre firmy

Potrebujete zlepšiť angličtinu či nemčinu u svojich zamestnancov? V rámci našich služieb zabezpečujeme profesionálne vedené jazykové kurzy pre firmy. Neváhajte nás kontaktovať!

Čo vám ponúkame

Globalizácia a moderná doba vyžadujú vyššie nároky na ovládanie cudzích jazkov. Na Slovensku hlavne angličtinu a nemčinu. Naša spoločnosť sa dlhodobo prefesionálne špecializuje na komplexné prekladateľské a jazykové služby pre firmy a jazykové kurzy sú nedeliteľnou súčasťou týchto služieb. Radi poskytneme tieto jazykové kurzy aj vám.

Naše služby pre vás:

  • jazykové kurzy angličtiny rôznej obtiažnosti podľa potrieb klienta
  • jazykové kurzy nemčiny podľa potrieb klienta
  • možnosť zabezpečiť aj iné typy jazykových kurzov
  • profesionálne vedenie - vedeniu jazykových kurzov pre firmy sa venujeme dlhodobo pre mnohé veľké aj nadnárodné firmy a korporácie

Jazykové kurzy so zárukou kvality

Jazykové kurzy vedú naši lektori priamo u klientov (firmy, závody). Vďaka skúsenostiam našich lektorov sme schopní prispôsobiť rozsah a program kurzov požiadavkám klientov, pričom dokážeme zabezpečiť študijnú literatúru. Osobný prístup k potrebám firmy, klienta je to, čo nás odlišuje od konkurencie.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa prekladov, tlmočenia či iných služieb poskytovaných našou spoločnosťou nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom tohto formulára.